Злочинне вторгнення Росії до України

Інформація щодо роботи з програмою Експерт-ФМ в умовах злочинного вторгнення Росії до України:

  1. Програма Експерт-ФМ продовжує працювати та дозволяє надсилати інформацію в електронному вигляді до Держфінмоніторингу України.

  2. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу України (https://fiu.gov.ua) або за телефонами гарячої лінії (https://fiu.gov.ua/pages/finansovii-monitorint/metodologija/garjacza-linija).

  3. У цих форс-мажорних обставинах ми змушені:

    1. Припинити розробку нової версії програми та змін, необхідних для продовження роботи програми після запуску Е-кабінету Держфінмоніторингу.

    2. Припинити технічну підтримку за телефоном. Для вирішення питань щодо роботи програмою, будь ласка, надішліть листа із запитом на адресу електронної пошти support@expert-fm.com та вкажіть у ньому свій номер телефону. Ми намагатимемося відповісти на ваш лист якнайшвидше і за наявності можливості передзвонимо вам.

    3. Повідомити, що після запуску в роботу Е-кабінету Держфінмоніторингу України, програма Експерт-ФМ припинить працювати.

  4. На період до запуску Е-кабінету Держфінмоніторингу ми БЕЗКОШТОВНО надамо ліцензію на роботу із програмою, як для існуючих клієнтів, так і для нових СПФМ, яким потрібно подавати інформацію до Держфінмоніторингу в електронному вигляді. Щоб отримати ліцензію, напишіть нам листа на support@expert-fm.com.

Дякуємо, що ви були з нами та користувалися програмою Експерт-ФМ!

Разом переможемо! Все буде Україна!