роботА з програмою
в умовах війни з Росією

Інформація щодо роботи з програмою Експерт-ФМ в умовах в умовах війни з Росією:

 1. Програма Експерт-ФМ продовжує працювати та дозволяє надсилати інформацію в електронному вигляді до Держфінмоніторингу України.

 2. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу України (https://fiu.gov.ua) або за телефонами гарячої лінії (https://fiu.gov.ua/pages/finansovii-monitorint/metodologija/garjacza-linija).

 3. У цих форс-мажорних обставинах ми змушені:

  1. Призупинити розробку нової версії програми та змін, необхідних для продовження роботи програми після запуску Е-кабінету Держфінмоніторингу.

  2. Призупинити технічну підтримку за телефоном. Для вирішення питань щодо роботи програмою, будь ласка, надішліть листа із запитом на адресу електронної пошти support@expert-fm.com та вкажіть у ньому свій номер телефону. Ми намагатимемося відповісти на ваш лист якнайшвидше і за наявності можливості передзвонимо вам.

  3. Повідомити, що після запуску в роботу Е-кабінету Держфінмоніторингу України, програма Експерт-ФМ можливо припинить працювати.

 4. Запуск Е-кабінету Держфінмоніторингу перенесено з 01 травня 2022 року на перший понеділок четвертого місяця після припинення чи скасування воєнного стану (https://fiu.gov.ua/pages/dijalnist/funkcional/news/do-vidoma-sub-jektiv-pervinnogo-finansovogo-monitoringu-shhodo-nakazu-minfinu-322.html).

 5. Розуміючи форс-мажорні обставини для всіх наших клієнтів та для забезпечення стабільної роботи з Держфінмоніторингом, з початку війни і до вересня 2022 року ми БЕЗКОШТОВНО надавали ліцензію на роботу із програмою і технічну підтримку, як для існуючих клієнтів, так і для нових СПФМ. Але супровід програми потребує ресурсів. Тому з вересня 2022 року ми відновили оплату за ліцензію на програму. На нашому веб-сайті можна замовити рахунок на отримання ліцензії з терміном дії – 3 місяці.

Робота та супровід програми "Експерт-ФМ" буде забезпечено до запуску Е-кабінету Держфінмоніторингу.

Разом переможемо! Все буде Україна!