Тарифи

БЕЗЛІМІТНИЙ
999

грн / 3 міс

Безлімітне подання фіноперацій

Розширена технічна підтримка *

Отримання оновлень

Резервування даних

Заповнення паперових форм

Пошук в списку терористів

Мережева версія

Подання повідомлень за філії

Ведення декількох компаній **

БІЗНЕС
799

грн / 3 міс

Подання 25 фіноперацій / 3 міс

Технічна підтримка

Отримання оновлень

Резервування даних

Заповнення паперових форм

Пошук в списку терористів

Мережева версія

СТАНДАРТ
599

грн / 3 міс

Подання 10 фіноперацій / 3 міс

Технічна підтримка

Отримання оновлень

Резервування даних

Заповнення паперових форм

Пошук в списку терористів

* Розширена технічна підтримка передбачає можливість отримання віддаленої технічної підтримки за допомогою TeamViewer або аналогів, додатково до консультацій по телефону та електронною поштою.

** Ведення декількох компаній на одному комп'ютері. Для кожної компанії програма оплачується окремо.

Для відправки інформації до Держфінмоніторингу необхідно також оформити ЕЦП (електронно-цифровий підпис) для відповідального працівника з фінансового моніторингу та / або тимчасово виконуючого його обов'язки.

ПІДКЛЮЧЕННЯ
799

грн

Реєстрація в системі нових клієнтів та генерація ліцензії, встановлення та налаштування програми за запитом, перенесення даних з інших програм.

ВІДНОВЛЕННЯ РЕЄСТРУ
2000

грн

Програма відновлення реєстру згідно роз'яснення Держфінмоніторингу щодо відновлення реєстру фінансових операцій, який було втрачено внаслідок кібератаки на комп’ютерні системи фінансових установ.

МОДУЛЬ ІМПОРТУ
3000

грн

Модуль імпорту фінансових операцій з інших систем (1С, ...). Демонстрація роботи модуля, а також опис структури файлу імпорту даних і приклад XML файлу доступні на веб-сторінці
Імпорт даних до реєстру

Інформація про опції тарифних пакетів

  • Подання фіноперацій - Враховуються тільки фінансові операції, успішно взяті на облік у Держфінмоніторингу. Можна перейти на інший тариф, доплативши різницю у вартості тарифів.

  • Технічна підтримка - Консультації по телефону та електронною поштою щодо налаштування та роботи з програмою.

  • Розширена технічна підтримка - Можливість отримання віддаленої технічної підтримки за допомогою TeamViewer або аналогів, додатково до консультацій по телефону та електронною поштою.

  • Отримання оновлень - Ми постійно удосконалюємо програму, щоб робота з «Експерт-ФМ» була по-справжньому комфортною. Всі зміни, щодо вимог Держфінмоніторингу, вчасно вносяться у програму. Автоматична система оновлень гарантує, що ви завжди використовуєте актуальну версію програми.

  • Резервування даних - За допомогою вбудованої системи резервування даних, дуже просто зберегти та відновити всі дані або перенести їх на інший комп'ютер.

  • Заповнення паперових форм - В «Експерт-ФМ» є унікальна можливість миттєво заповнити офіційні Excel-форми Держфінмоніторингу для надання інформації у паперовому вигляді у випадках, коли неможливо подати дані в електронному вигляді (закінчився або пошкодився ключ ЕЦП, не працює інтернет, тощо).

  • Пошук в списку терористів - Швидкий і зручний пошук в списку терористів, а також повідомлення про зміну переліку терористів відразу після публікації цих змін на сайті Держфінмоніторингу.

  • Мережева версія - Мережева версія дає можливість працювати декільком співробітникам з різних комп'ютерів з єдиним реєстром фінансових операцій компанії.

  • Подання повідомлень за філії - Подання головним офісом компанії повідомлень до Держфінмоніторингу за свої відокремлені підрозділи (філії). Відправляти за філії можна як інформацію про фінансові операції (2-ФМ), так і дані про філію та її відповідальних працівників (форма 1-ФМ).

  • Ведення декількох компаній - У програмі на одному комп'ютері можна вести реєстри фінансових операцій і відправляти повідомлення до Держфінмоніторингу по декількох СПФМ. Для кожної компанії (СПФМ) програма оплачується окремо.