відгуки наших клієнтів

СК «ПОІНТ»

Світлана Менжега, начальник відділу продажів

Висловлюю свою вдячність компанії "Експерт-ФМ" за дуже якісне обслуговування, за дуже швидке реагування на вирішення виникаючих питань, за людське ставлення до клієнтів. Уклавши договір з "Експерт-ФМ" я реально відчула різницю роботи в порівнянні з попередньою фірмою. З програмою працювати легко, дуже багато можливостей, а ще дуже приємно працювати з її співробітниками, які дуже допомогли мені на початку роботи і продовжують підтримувати зараз. Всім, хто ще вирішує з ким працювати, кажу, вибирайте "Експерт-ФМ" - не пошкодуєте!

RFIB Group Ltd

Світлана Григор'єва, глава представництва

Висловлюю вдячність компанії «Експерт-ФМ» за бездоганний професіоналізм, всебічну підтримку і особисте людське участь його співробітників у вирішенні всіх питань, що виникали у нас в процесі використання програми з фінансового моніторингу.

СК «Універсальна»

Віктор Ткачов, начальник відділу фінансового моніторингу.

Багаторічний досвід використання «Експерт-ФМ» і спілкування зі службою підтримки клієнтів приніс і продовжує приносити мені виключно приємні враження і підтверджують правильність зробленого вибору. Удвічі приємно усвідомлювати, що розробники поважають думку користувачів і сервісні поліпшення в нових версіях програми, базуються на моїх особистих побажаннях і пропозиціях.

Коректна форма, доброзичлива манера спілкування, люб'язність і уважне ставлення до користувача (рука не піднімається написати - «клієнту»), оперативна реакція в режимі «питання-відповідь», комплексний підхід при вирішенні проблемних питань, глибоке знання предметної області, теоретичних і практичних її аспектів, відкритість до діалогу, готовність навчати і навчатися самим, спрямованість до партнерства - це основні складові, що формують діловий стиль і позитивний імідж «Експерт-ФМ».

У процесі роботи з «Експерт-ФМ» я реально відчуваю високоякісний сервіс, оскільки програмний комплекс реалізований з турботою про користувача: навігація здійснюється в режимі автопілота, максимально автоматизовані рутинні операції, автоматичне заповнення інформації про банк при введенні МФО, автоматичне оновлення програми, здійснюється контроль заповнення критичних реквізитів, попередження технічних і механічних помилок при копіюванні раніше зареєстрованої операції, резервне копіювання бази даних, возможнос ь внесення коригувань в дані до моменту відправки повідомлення до Держфінмоніторингу та ін.

Варто зазначити докладний посібник для користувачів і зручне доповнення в режимі відео-роликів - це просто знахідка для початківців користувачів, відповідальних за фінансовий моніторинг.

Інформаційна підтримка користувачів та інших зацікавлених осіб на «Експерт-ФМ» - чудовий додатковий сервіс, який в числі інших корисних і постійно поповнюються рубрик містить загальнодоступний і дуже важливий для практичного використання інноваційний елемент - систему оперативного пошуку конкретних осіб в «списку терористів». З метою розширення аудиторії постійних відвідувачів сайтів хочеться запропонувати розробникам реалізувати додатковий варіант представлення сайту українською мовою.

Працюючи з «Експерт-ФМ» я відчуваю впевненість в тому, що завжди буде знайдено рішення для найскладніших і нестандартних ситуацій.

КС «Експрес Кредит»

Світлана, начальник відділу фінансового моніторингу

Якість і зручність програмного забезпечення «Експерт-ФМ», а також професіоналізм служби підтримки значно полегшують роботу з усіх питань, пов'язаних з фінансовим моніторингом.

СК «Перша»

Ольга Бондарчук, начальник відділу фінансового моніторингу

Користуємося програмою не перший рік, задоволені її функціональністю, своєчасністю оновлень, інформування про зміни в програмному забезпеченні і законодавчих документах. Окрема подяка за допомогу при виникненні нестандартних питань. Бажаємо вам процвітання!

ПО «Ломбард Юрен»

Віктор, системний адміністратор

Програму «Експерт-ФМ» брали для подачі форми 1-ФМ за відділення ломбарду. Це допомогло нам позбутися зайвої роботи з паперовими документами та заощадило купу часу.

Роботою програми і компанії задоволені! Питання вирішуються оперативно. Ставлення до клієнтів уважне і поважне!

СК «МИР»

Володимир Кирилюк, начальник відділу інформаційних технологій

Зручність і простота системи «Експерт-ФМ», докладна й актуальна документація, а також кваліфіковані і своєчасні відповіді служби підтримки клієнтів, безумовно, є важливими факторами комфортної роботи з системою.