Партнери‎ > ‎

Центр дистанційного навчання кредитних спілок та фінансових установ України

Фінансовий моніторинг, дистанційне навчання

Центр дистанційного навчання кредитних спілок та фінансових установ України впровадив принципово новий, унікальний інноваційний продукт – ІНТЕРНЕТ-СИСТЕМУ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ ©, яка не має аналогів в Україні та дозволяє керівництву і співробітникам фінустанов:
  1. самостійно готуватися до складання обов’язкових іспитів за вимогами Нацкомфінпослуг для окремих категорій працівників фінансових установ (працівників фінансових установ, відповідальних за фінансовий моніторинг; керівників та головних бухгалтерів кредитних спілок);
  2. підвищувати свою кваліфікацію у вільний час, не залишаючи місце проживання;
  3. перевіряти рівень своїх знань та знань працівників при їх атестації чи прийомі на роботу;
  4. мати доступ до великої спеціалізованої бібліотеки з проблем розвитку кооперативного сектора фінансового ринку.
Принцип роботи Системи дуже простий: через механізм вхідного тестування виявляється реальний рівень знань, умінь та навиків і на цій основі автоматично формується індивідуальний навчальний план (ІНП), який враховує всі пробіли у знаннях та містить необхідні змістовні матеріали та коментарі для їх усунення. Графік навчання є гнучким (формується слухачем самостійно) з можливістю спілкування з викладачами в процесі проходження навчання.

Після проходження курсу дистанційного навчання, Ви автоматично зараховуєтесь до списків на складання іспиту. По мірі набору чергової групи для складання іспиту, призначається дата іспиту, про яку усі учасники повідомляються нашою стороною заздалегідь. У визначений день Ви маєте приїхати до м. Києва, скласти іспити єдиній екзаменаційній комісії Нацкомфінпослуг (для голів правління та головних бухгалтерів КС) або екзаменаційній комісії Полтавського університету економіки і торгівлі (для фахівців з фінансового моніторингу) у вигляді тестів і отримати відповідне свідоцтво.